SNEZKA Acril-Putz старт 20 кг.

  • SNEZKA Acril-Putz старт 20 кг.
  • Цена: 123.30 грн.

    Опт за 119.90 грн.

+ -

Внутренняя, минеральная стартовая. Снежная белая гипсовая шпаклёвка для стен, потолка, гипсокартона. 20 кг. Расход 3,5 кг/м2 при слое 3 мм.

Отзывов: 0

Доставка по Киеву и области по низким тарифам
Гарантия высокого качества
Оплата любым удобным способом

АКРИЛ-ПУТЦ  СТАРТ
високоякісна суха шпатлівка для внутрішніх робіт, містить гіпсове в'яжуче та наповнювачі високої білизни. Не має властивості зсідатися, висихає протягом короткого проміжку часу (приблизно 1,5 год), не тріскає навіть при значному нашаруванні (до 3 см) і легко шліфується.

Применение
Може застосовуватися для розшивки гіпсокартонних плит з використанням армірувальної стрічки, розгладжування та заповнення нерівностей і тріщин (до 3 см) на поверхні тинькуванні, а також вирівнювання основ з цегли та бетону. Стіни і стелі після застосування шпатлювальної маси створюють білу, ідеально  гладку,  легку  для  фарбування  поверхню.

способ использования


Підготовка - Призначена для оздоблення основа має бути міцна, суха, без жирних плям, вільних зерен тиньку й пилу. Усі сталеві елементи, які стикаються з масою, повинні бути антикорозійно захищені. Нові, вільно зв'язані поверхні із високою поглинальною здатністю і виділеннями крейди рекомендується перед шпатлюванням прогрунтувати засобом для грунтування і підготовки поверхонь СУПЕР-ДОМ.  Гіпсокартонні плити закріпити  на  стіні  чи  стелі  за  правилами  їх  монтажу.
Підготовка виробу - суху шпатлювальну масу всипати в ємність з водою, у пропорції близько 0,3 л води на 1 кг сухої маси. Суміш старанно перемішати, найкраще за допомогою мішалки, до одержання однорiдної, легкої для накладання маси без комків. Готову масу через 5 хвилин знову перемішати. Створена шпатлювальна маса придатна до застосування протягом близько 1 години.
Шпатлювання - Накладати за допомогою шпателя, терки з не-ржавіючої сталі або пластмаси шари товщиною близько 3 мм. У випадку більших окремих тріщин можна накладати одноразові шари товщиною навіть до 3 см. Роботи виконувати при температурі поверхні та повітря вище +5 oC. Поверхню шпатлівки, що висохла, шліфувати абразивним папером або сіткою, знепилити й фарбувати. Час тужавлення та висихання при температурі +20 oC і вологості повітря 65% - близько 2 години, в залежності від товщини накладеного шару. При інших температурі та вологості цей  час  буде  довшим  або  коротшим.

Еще

Доставка рус

Написать отзыв

Введите код с картинки:
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Вы смотрели