Acril-Putz Снежка финиш 17кг.

Артикул: #00-00001107
  • Acril-Putz Снежка финиш 17кг.
  • Цена: 574.00 грн.

    Опт за 560.00 грн.

+ -

Готовая шпаклевка для внутренних работ, финишная. Снежка. Расход 1,3кг\м2 1мм слоя; слой до 4мм. 17 кг. Польша. есть упаковка 27 кг. После высыхания - белая.

Отзывов: 0

Доставка по Киеву и области по низким тарифам
Гарантия высокого качества
Оплата любым удобным способом

 AKRYL-PUTZ финиш является экологическим изделием высшего качества, белый после высыхания, с превосходной адгезией к основаниям, дает идеально гладкие поверхности. Пригоден к употреблению в торговом виде.

Легко накладывается, шлифуется и окрашивается. Во время применения сохраняет постоянную конситенцию, благодаря чему может употребляться в течение длительного времени. Не израсходованная, плотно закрытая шпаклевочная масса сохраняет свою пригодность для дальнейшего применения.

 

Отличается коротким временем высыхания, легко шлифуется абразивной бумагой или сеткой, не засоряет бумагу. ACRYL-PUTZ финиш применяется для выравнивания небольших убытков и неровностей на поверхности штукатурок, а также для отделочного шпаклевания гипсокартонных плит внутри помещений. 

 

АКРИЛ-ПУТЦ  ФІНІШ
Готовая шпаклевка для стен и потолков высокое качество , паолсе высыхания - белая, идеально ровная поверхность.  Легко накладається, шліфується і фарбу-ється. Невикористана, щільно закрита шпатлівочна маса зберігає свою придатність для подальшого застосування. Відрізняється швидким висиханням, легко шліфується абразивним папером чи сіткою, не засмічує папір.

Применение
Готова шпатлівка АКРИЛ-ПУТЦ ФІНІШ призначена для вирівнювання бетонних стін і стель, цементно-вапняних, дерев`яних  і гіпсових поверхонь, а також декоративного шпатлювання гіпсокартонних плит  всередині  приміщень.

Способ применения


Підготовка - поверхня, що оздоблюється, має бути міцною, сухою, очищеною від жирних забруднень, пилу, зерен тинькування і залишків фарби (за винятком емульсійної). Нове, високо проникне цементно-вапняне тинькування або крейдовані, нестійкі поверхні, що реставруються, перед шпатлюванням рекомендується загрунтувати засобом для грунтування і підготовки поверхонь СУПЕР-ДОМ. Значні нерівності і тріщини рекомендується вирівняти шпатлівкою АКРИЛ-ПУТЦ  СТАРТ.
Шпатлювання - накладати за допомогою шпателя з нержа-віючої сталі або пластмаси шаром товщиною приблизно 1-3 мм. У випадку нерівностей наступний шар накладати після затвердіння попереднього. Готове сухе покриття відшліфувати абразивним папером або сіткою і очистити від пилу. Пофарбувати грунтувальною емульсією СНЄЖКА ГРУНТ. Шпатлювання здійснювати при температурі поверхні і повітря не нижче +10°C. Час висихання при температурі +20°C і вологості повітря 65% становить приблизно 4 години, в залежності від товщини накладання. При іншій температурі і вологості вказаний час подовжується  або  скорочується.

Свойства

Сроки использования 12 місяців з дати виготовлення.
Зберігати у герметично закритій упаковці при темпе-ратурі від +5oС до +30oС.
ОБЕРІГАТИ  ВІД  МОРОЗУ 
І  СОНЯЧНИХ  ПРОМЕНІВ
Розхід  -
залежить від шершавості поверхні,
приблизно 1,5 кг/м2
при товщині накладання 1 мм.

Еще

Доставка рус

Написать отзыв

Введите код с картинки:
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Вы смотрели